Barion Pixel
Love Note Love Cards Love List

Nápady na podzimní rande

I když je léto už nenávratně pryč, neznamená to vůbec, že spolu s letními vedremi se musíte rozloučit i se zábavou. Pokud pro vás podzim neznamená nic jiného, jen smutně hledět na deštivou krajinu z okna vašeho pokoje a v ruce svírat hrníček, máme pro vás dobrou zprávu. Vůbec tomu tak nemusí být!

Tak jako každé roční období, i podzim má své kouzlo a existuje nespočet programů, které se k této sezóně vysloveně hodí.

1️⃣ Výlet

Má to i svoji výhodu, že není stále ideální počasí ke koupání! Teď, když už nemusíte neustále řešit 30-35 stupňové vedra, můžete konečně vyrazit na dlouhé výlety v příjemném podzimním počasí. Objevte blízký les nebo i vzdálenější turistický chodník!

2️⃣ Romantická prohlídka města

Společné cestování, procházení se ruku v ruce po neznámých uličkách, objevování nových cukráren a památek… dobře to zní, že? Vyberte si spolu destinaci a vrhněte se do neznáma!

3️⃣ Podzimní piknik

Příjemné časné podzimní počasí nabízí skvělou příležitost pro romantický piknik. Vyberte si nedaleký park nebo mýtinu a udělejte si piknik!

4️⃣ Wellness den

Většina z nás chce z každé vteřiny léta vytěžit maximum, bezpochyby jste měli i vy spoustu programů a chození sem a ta. Je čas si konečně trochu odpočinout! Zorganizujte si příjemný relaxační wellness den, který může být korunován masáží ve dvou!

[:cs]close-up-couple-relaxing-sauna-e1662982662693.jpg[:]

5️⃣ Káva / Horká čokoláda

Rande u kávy může být skvělým programem na deštivé dny. Najděte si opravdu útulnou kavárnu a prožijte romantické, diskusní dopoledne (nebo odpoledne) ve společnosti lahodných teplých nápojů a koláčů!

6️⃣ Úniková místnost

Pokud už máte dost odpočinkových, ospalých podzimních odpolední, otestujte se v únikové místnosti! Hra, jako je tato, je opravdu zábavným a vzrušujícím způsobem, jak zjistit, zda dokážete dobře spolupracovat jako tým.

7️⃣  Společný gastronomický zážitek

Skutečně lepší věc než samotné chutné jídlo je jen to, pokud se i Vy spolupodílíte na jeho přípravě. Najděte si gastro workshop nebo kurz vaření pro páry! Zážitek ze společného vaření Vás jistě sblíží.

8️⃣ Divadlo

V létě je většina divadel zavřená, takže tato možnost programu je bohužel v těchto měsících vyloučena. S příchodem podzimu se však divadelní rande konečně může vrátit!

9️⃣ Herní večer

Pozvěte své přátele nebo rodinné příslušníky a uspořádejte herní večer! Můžete si vybrat z několika možností: může to být kvízový večer, večer strávenými při společenské hře nebo dokonce xbox turnaj – jedno je jisté, že se skvěle zabavíte.

+1️⃣ Love List

Pokud vám už úplně došly nápady na rande, LOVE LIST je milostný partner pro Vás! Love List není jen obyčejný plakát, ale také boot dopis a deník v jednom! 100 super nápadů na rande, které Vás budou inspirovat k cestování, spontánnosti a získání společných zážitků, přičemž posílí váš vztah.