Blog

7 důvodů, proč si myslíme, že Love Note je ideální dárek ke Dni matek.

Co bys tvoje máma opravdu přála? Chtěli byste, aby to bylo jedinečné? Něco speciálního? Ne příliš drahé? „Nic na mě nemínej.“ Chtěli byste raději něco kreativního, ručně vyrobeného?
Můžeme s jistotou říci, že naše jedinečné, personalizované dárkové knihy oslovily v průběhu let téměř 30 000 maminek a naši zákazníci nám nahlásili nespočet dárků, které potěšily.

Čtěte dál...

Proč jsou společné zážitky ve vztahu důležité?

Naše vztahy jsou různé a různorodé, každé přátelství, rodinný a romantický vztah je jiný a jedinečný svým vlastním způsobem. Jedna věc však platí pro všechny: společné zkušenosti jsou potřebné pro jejich pěstování a udržování.
Proč jsou však společné události a zážitky tak nezbytné pro naše vztahy? To se dozvíte v tomto příspěvku!

Čtěte dál...

Proč jsou malé skutky laskavosti ve vztahu tak důležité?

Když se řekne tajemství šťastného vztahu, většina lidí si okamžitě vybaví velká gesta a velké milníky. Romantická schůzka a gesta jsou samozřejmě opravdu důležité, protože pomáhají budovat pouto mezi dvěma lidmi. Často jsou to však každodenní malé skutky laskavosti, které skutečně dělají rozdíl.

Čtěte dál...

5 důvodů, proč obdivujeme ženy

Mezinárodní den žen se blíží! Den na oslavu žen a všech úžasných věcí, díky kterým jsou tak milovány a oceňovány. Když si vzpomeneme na ženy, okamžitě se nám vybaví nespočet charakterových vlastností – od síly a laskavosti až po empatii – kvůli kterým k nim vzhlížíme. V našem příspěvku jsme sesbírali 5 důvodů (z milionu), proč obdivujeme naše kolegyně!

Čtěte dál...

5 neobvyklých nápadů na Valentýnské rande

Valentýn se blíží!🤗 Zvláštní příležitost k oslavě lásky a romantiky, den, kdy se vy a vaše vztahy můžete konečně dostat do centra pozornosti.
Ať už jste spolu léta nebo v novém vztahu, tento svátek nabízí perfektní příležitost strávit spolu kvalitní čas a vytvořit si vzpomínky, které vás zahřejí u srdce iv těch nejtěžších dnech.

Čtěte dál...

S takovým dárkem budete hrdinou Valentýna

Den svatého Valentýna je skvělou a speciální příležitostí, jak připomenout svému partnerovi (a sobě), jak moc je milujete a oceňujete a jaké máte štěstí, že jste se našli!
Většina lidí proto na Valentýna ráda pohostí svou lásku dárkem. Najít dokonalý dárek však není v žádném případě snadný úkol. Naštěstí jsme tu my, abychom vám pomohli!😉

Čtěte dál...

Nápady na zimní rande

S příchodem nového roku je čas skoncovat se zimním dusnem a svátečními hostinami a setřást sebe i svůj vztah ze zimního spánku! V našem příspěvku najdete 5 nápadů na rande, se kterými můžete zaručit úspěch s partnerem navzdory zimním mrazům!

Čtěte dál...

Vánoce bez stresu

Vánoce byly v dětství oblíbeným svátkem téměř každého. Celý rok jsme čekali na dárky, lahodné zákusky, čas strávený s rodinou a příbuznými a samozřejmě dlouhou školní přestávku a spoustu odpočinku. Naproti tomu se Vánoce pro většinu z nás v dospělosti staly synonymem shonu a stresu. Nicméně, nemusí to tak být! Dáme vám pár tipů, s jejichž pomocí může láska a relax opět převzít hlavní roli během prázdnin!

Čtěte dál...

5 koktejlů proti chladu, které si můžete připravit i doma.

Už máte dost chladného a ponurého počasí? Chcete si zpestřit nudná odpoledne všedních dnů? Pak je tento příspěvek určen právě vám! Shromáždili jsme pro vás 5 úžasných receptů na koktejly, jejichž příprava a konzumace bude zážitkem, který vás zahřeje na těle i na duši!

Čtěte dál...

Brzy přibudou nové Love List-y!

Love List pravděpodobně už není třeba představovat, protože náš speciální seznamka je velmi oblíbená a pomohla mnoha párům vnést do jejich vztahu romantiku a nového ducha!

Čtěte dál...

Nejlepší Halloweenské kostýmy pro páry

Je pravda, že říjen teprve začal, ale mnoho lidí už hoří halloweenskou horečkou. Pokud i vy slavíte Halloween, už máte určitě jasno v tom, na jakou kostýmovou párty půjdete a už jste začali přemýšlet, do čeho se letos obléknete.

Čtěte dál...

Nápady na podzimní rande

I když je léto už nenávratně pryč, neznamená to vůbec, že spolu s letními vedremi se musíte rozloučit i se zábavou. Pokud pro vás podzim neznamená nic jiného, jen smutně hledět na deštivou krajinu z okna vašeho pokoje a v ruce svírat hrníček, máme pro vás dobrou zprávu. Vůbec tomu tak nemusí být!

Čtěte dál...

Proč jsou pro nás data tak důležitá?

Všichni máme data, která obzvlášť přirostla k našemu srdci a která slavíme rok co rok. Pravidelné oslavy narozenin, svátek, výročí a jiných menších i větších životních událostí jsou již poměrně dlouho zcela běžnou součástí našeho života. Oslava jednotlivých „velkých“ dní je navíc jednou z mála věcí, které téměř každý na světě považuje za důležité, ale málokdy se zamýšlíme nad tím, proč jsou pro nás tato data a kolem nich pořádané rituály vlastně tak důležité.

Čtěte dál...

9 znaků toho, že žiješ ve zdravém vztahu

Ty a tvoje drahá polovička rádi zkoušíte nové restaurace, chodíte na dovolené nebo se spolu jezdíte na kole, ale pokud jde o to, abyste byli ve vztahu šťastní, zdraví a vyrovnaní, je třeba zvážit několik věcí, které jsou nad rámec běžných programů.

Čtěte dál...