Blog

Nápady na podzimní rande

I když je léto už nenávratně pryč, neznamená to vůbec, že spolu s letními vedremi se musíte rozloučit i se zábavou. Pokud pro vás podzim neznamená nic jiného, jen smutně hledět na deštivou krajinu z okna vašeho pokoje a v ruce svírat hrníček, máme pro vás dobrou zprávu. Vůbec tomu tak nemusí být!

Čtěte dál...

Proč jsou pro nás data tak důležitá?

Všichni máme data, která obzvlášť přirostla k našemu srdci a která slavíme rok co rok. Pravidelné oslavy narozenin, svátek, výročí a jiných menších i větších životních událostí jsou již poměrně dlouho zcela běžnou součástí našeho života. Oslava jednotlivých „velkých“ dní je navíc jednou z mála věcí, které téměř každý na světě považuje za důležité, ale málokdy se zamýšlíme nad tím, proč jsou pro nás tato data a kolem nich pořádané rituály vlastně tak důležité.

Čtěte dál...

9 znaků toho, že žiješ ve zdravém vztahu

Ty a tvoje drahá polovička rádi zkoušíte nové restaurace, chodíte na dovolené nebo se spolu jezdíte na kole, ale pokud jde o to, abyste byli ve vztahu šťastní, zdraví a vyrovnaní, je třeba zvážit několik věcí, které jsou nad rámec běžných programů.

Čtěte dál...