Blog

S takovým dárkem budete hrdinou Valentýna

Den svatého Valentýna je skvělou a speciální příležitostí, jak připomenout svému partnerovi (a sobě), jak moc je milujete a oceňujete a jaké máte štěstí, že jste se našli!
Většina lidí proto na Valentýna ráda pohostí svou lásku dárkem. Najít dokonalý dárek však není v žádném případě snadný úkol. Naštěstí jsme tu my, abychom vám pomohli!😉

Čtěte dál...

Nápady na zimní rande

S příchodem nového roku je čas skoncovat se zimním dusnem a svátečními hostinami a setřást sebe i svůj vztah ze zimního spánku! V našem příspěvku najdete 5 nápadů na rande, se kterými můžete zaručit úspěch s partnerem navzdory zimním mrazům!

Čtěte dál...

Vánoce bez stresu

Vánoce byly v dětství oblíbeným svátkem téměř každého. Celý rok jsme čekali na dárky, lahodné zákusky, čas strávený s rodinou a příbuznými a samozřejmě dlouhou školní přestávku a spoustu odpočinku. Naproti tomu se Vánoce pro většinu z nás v dospělosti staly synonymem shonu a stresu. Nicméně, nemusí to tak být! Dáme vám pár tipů, s jejichž pomocí může láska a relax opět převzít hlavní roli během prázdnin!

Čtěte dál...

5 koktejlů proti chladu, které si můžete připravit i doma.

Už máte dost chladného a ponurého počasí? Chcete si zpestřit nudná odpoledne všedních dnů? Pak je tento příspěvek určen právě vám! Shromáždili jsme pro vás 5 úžasných receptů na koktejly, jejichž příprava a konzumace bude zážitkem, který vás zahřeje na těle i na duši!

Čtěte dál...

Brzy přibudou nové Love List-y!

Love List pravděpodobně už není třeba představovat, protože náš speciální seznamka je velmi oblíbená a pomohla mnoha párům vnést do jejich vztahu romantiku a nového ducha!

Čtěte dál...

Nejlepší Halloweenské kostýmy pro páry

Je pravda, že říjen teprve začal, ale mnoho lidí už hoří halloweenskou horečkou. Pokud i vy slavíte Halloween, už máte určitě jasno v tom, na jakou kostýmovou párty půjdete a už jste začali přemýšlet, do čeho se letos obléknete.

Čtěte dál...

Nápady na podzimní rande

I když je léto už nenávratně pryč, neznamená to vůbec, že spolu s letními vedremi se musíte rozloučit i se zábavou. Pokud pro vás podzim neznamená nic jiného, jen smutně hledět na deštivou krajinu z okna vašeho pokoje a v ruce svírat hrníček, máme pro vás dobrou zprávu. Vůbec tomu tak nemusí být!

Čtěte dál...

Proč jsou pro nás data tak důležitá?

Všichni máme data, která obzvlášť přirostla k našemu srdci a která slavíme rok co rok. Pravidelné oslavy narozenin, svátek, výročí a jiných menších i větších životních událostí jsou již poměrně dlouho zcela běžnou součástí našeho života. Oslava jednotlivých „velkých“ dní je navíc jednou z mála věcí, které téměř každý na světě považuje za důležité, ale málokdy se zamýšlíme nad tím, proč jsou pro nás tato data a kolem nich pořádané rituály vlastně tak důležité.

Čtěte dál...

9 znaků toho, že žiješ ve zdravém vztahu

Ty a tvoje drahá polovička rádi zkoušíte nové restaurace, chodíte na dovolené nebo se spolu jezdíte na kole, ale pokud jde o to, abyste byli ve vztahu šťastní, zdraví a vyrovnaní, je třeba zvážit několik věcí, které jsou nad rámec běžných programů.

Čtěte dál...