Zásady vrácení, vrácení peněz a výměny

Z naší aktuální kolekce produktů, které lze personalizovat: Love Note, Love Cards

Z naší aktuální kolekce produktů, které nelze personalizovat: Love List, Dřevěný držák na plakáty, Skleněná fólie

Přizpůsobitelný produkt

1. Změna objednávky pro přizpůsobitelný produkt

Povinností zákazníka je nás co nejdříve kontaktovat a upozornit nás na jakékoli požadavky na změnu, chyby nebo omyly týkající se objednávky. Pokud tak neučiníte, může vám být zaslána nesprávná objednávka, za kterou nemůžeme nést odpovědnost.

Chcete-li upravit objednávku:

  1. Zákazník může upravit objednávku do 23:30 v den zadání objednávky prostřednictvím odkazu uvedeného v potvrzovacím e-mailu následujícím po objednávce. Berte prosím na vědomí, že se jedná o personalizovaný a jedinečný produkt, který bude uveden do výroby po 23:30 v den zadání objednávky a nejsou možné žádné další úpravy.
  2. Zákazník může požádat o změny zasláním e-mailu na adresu info@lovenote.cz na naše oddělení služeb zákazníkům do 16:00 v den zadání objednávky. Ve všech případech musí e-mail obsahovat číslo objednávky přijaté v potvrzujícím e-mailu nebo e-mailovou adresu použitou při zadávání objednávky. Žádosti přijaté po 16:00 nebudou zpracovány. Prosím, berte na vědomí, že náš zákaznický servis je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Změny v objednávce může objednatel provádět pouze po 16:00 v pracovních dnech a v sobotu a neděli, jak je uvedeno v bodě 1.

2. Změna doručovací adresy, telefonního čísla

Pokud potřebujete změnit doručovací adresu nebo telefonní číslo, zašlete nám prosím e-mail na adresu info@lovenote.cz s číslem vaší objednávky a adresou nebo telefonním číslem, které chcete změnit. Požadované informace můžeme změnit, dokud vaše objednávka neopustí naše zařízení! Pokud již byla vaše objednávka odeslána, kontaktujte prosím náš kurýrní zákaznický servis a uveďte sledovací číslo.

Na konci procesu objednávání, na stránce pokladny, mají naši zákazníci možnost přidat komentář ke své objednávce. Upozorňujeme, že jakékoli připomínky k tomuto rozhraní jsou vždy informativně adresovány kurýrovi, který doručuje objednávku, a jakékoli jiné požadavky na změny v objednávce nebudou vyřízeny. Pokud byste chtěli upravit objednávku nebo požádat o pozdější termín dodání, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na adrese info@lovenote.cz. Upozorňujeme, že náš zákaznický servis je k dispozici během pracovních dnů od 08:00 do 16:00, Giftery International Ltd. nezaručuje splnění požadavků přijatých v jiném čase a nemůže nést odpovědnost za žádné škody vyplývající z takových požadavků.

GLS Czech Republic

+420 567 771 111

info@gls-czech.com

DHL EXPRESS Czech Republic 840 103 000 (220 300 111)


3. Poškozený/vadný výrobek

3.1. Pokud produkt dorazí poškozený/vadný, má zákazník právo požadovat vrácení peněz nebo výměnu produktu, nejpozději však do 14 dnů od převzetí produktu. Poškozené/vadné potištěné produkty jsme schopni vyměnit do 14 dnů od objednávky. Po uplynutí této 14denní lhůty nebude Giftery International Ltd. odpovědná za výměnu jakýchkoli poškozených nebo chybně potištěných produktů. Kontaktujte prosím náš zákaznický servis na adrese info@lovenote.cz. Ve všech případech musí být v e-mailu uvedeno číslo objednávky obdržené v potvrzovacím e-mailu nebo e-mailová adresa použitá při zadávání objednávky. V případě poškozených/vadných výrobků mají zákazníci právo na uvedení uspokojivého důvodu reklamace, ale ve všech případech je nutné přiložit snímek poškození/vady, jinak nebudeme moci výrobek znovu vyrobit resp. vrátit cenu!

3.2. Upozorňujeme, že ve všech případech bude kniha, kterou jste upravili, vytištěna. Všichni zákazníci budou mít možnost zkontrolovat produkt před odesláním své objednávky a před pokračováním musí potvrdit konečný náhled. Giftery International Ltd nemůže být zodpovědná za knihy vytvořené nesprávně zákazníkem a nejsme schopni tyto položky nahradit. Pokud jsou dodané produkty poškozené/vadné z důvodů, které kupující nemůže ovlivnit, má kupující právo zrušit objednávku, nejpozději však do 14 dnů od převzetí produktu.

4. Zrušení objednávky, vrácení zboží, vrácení peněz

4.1. Povinností zákazníka je nás co nejdříve kontaktovat a upozornit nás na jakékoli požadavky na změnu, chyby nebo omyly týkající se objednávky. Pokud tak neučiníte, může vám být zaslána nesprávná objednávka, za kterou nemůžeme nést odpovědnost.

A rendelés lemondására:

  1. Objednávku může zákazník zrušit do 23:30 v den odeslání objednávky prostřednictvím odkazu uvedeného v potvrzujícím e-mailu následujícím po objednávce. Berte prosím na vědomí, že se jedná o personalizovaný a jedinečný produkt, který bude vyroben po 23:30 v den zadání objednávky a že neexistuje žádná možnost zrušení a nebude poskytnuta žádná náhrada.
  2. Zákazník může objednávku zrušit zasláním e-mailu na adresu info@lovenote.cz do 16:00 v den zadání objednávky. Ve všech případech musí e-mail obsahovat číslo objednávky přijaté v potvrzujícím e-mailu nebo e-mailovou adresu použitou při zadávání objednávky. Žádosti o zrušení doručené po 16:00 nebudou akceptovány a kupní cena produktu nebude vrácena. Prosím, berte na vědomí, že náš zákaznický servis je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Změny v objednávce může objednatel provádět pouze po 16:00 v pracovních dnech a v sobotu a neděli, jak je uvedeno v bodě 1.

Pokud platíte kreditní kartou, obdržíte plnou náhradu, pokud zrušíte objednávku ve stanoveném časovém limitu. Pokud nejste spokojeni s produkty, které jste obdrželi, kontaktujte prosím náš tým zákaznických služeb prostřednictvím e-mailu na adrese info@lovenote.cz.

4.2. Pokud jsou dodané produkty poškozené/vadné, má zákazník právo zrušit objednávku a požadovat vrácení peněz v plné výši, nejpozději však do 14 dnů po obdržení produktu.

Souhlasíte a chápete, že se jedná o personalizovaný a jedinečný produkt a že jej není možné vrátit. Pokud jste obdrželi svou objednávku poškozenou/vadnou nebo máte další dotazy, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na adrese info@lovenote.cz.

5. Dodání

Všechna data nebo časy doručení jsou pouze informativní. Vynaložíme maximální úsilí, abychom váš produkt doručili ve stanoveném čase, ale neneseme odpovědnost za žádné ztráty nebo výdaje, které vám mohou vzniknout v důsledku opožděného doručení vaší objednávky. Ve všech případech je předpokládaný čas doručení uveden na stránce pokladny po výběru variace produktu. Upozorňujeme, že doba přípravy a dodání jednotlivých produktů se může lišit. Pokud jste si objednali více produktů, vyhrazujeme si právo doručit vaši objednávku na části. Má-li být Objednávka doručena na části, bude každá dodávka považována za samostatnou smlouvu. V den doručení musíte být k dispozici pro převzetí zásilky, protože kurýr se pokusí o opětovné doručení až 2 krát, poté se zásilka vrátí zpět.

6. Ztracený balíček

Pokud se vaše zásilka při přepravě ztratí, samozřejmě vám ji nahradíme a zajistíme, že vaše objednávka dorazí k vám. Pokud si nepřejete, aby byla vaše objednávka znovu odeslána a znovu zabalena, vrátíme vám plnou cenu vaší objednávky. V případě ztráty zásilky kontaktujte náš tým zákaznických služeb na adrese info@lovenote.cz a uveďte číslo objednávky, které jste obdrželi v potvrzovacím e-mailu, nebo e-mailovou adresu, kterou jste použili při zadávání objednávky.

7. Pravna izjava o proizvodu

Vezměte prosím na vědomí, že ačkoli se snažíme naše produkty zobrazovat co nejpřesněji, kvůli změnám rozlišení obrazovky nemůžeme zaručit, že každá vyrobená kniha bude přesně odrážet skutečnou barvu produktu. Pokud máte nějaké dotazy ohledně produktu, kontaktujte nás před nákupem.

7.1 Specifikace našich produktů

Love Note Velikost: velikost A5, 148 x 210 mm Vnitřní strany Tloušťka papíru: 120 gramů Maximální počet stran: 40 (Upozorňujeme, že pokud si vyberete 20 stran nebo méně, tiskneme jen na pravé strany knihy. Pokud vyberte si více než 20 stran, tiskneme oboustranně Jakékoliv prázdné strany zbývající na konci knihy budou automaticky vyplněny znaky, které si vyberete)

Ceny našich knih Love Note jsou pevné, ceny nejsou ovlivněny počtem stran knihy.

na naší stránce používáme pro úpravu knihy fixní výchozí písmo (Patrick Hand), které nelze změnit. Používání vlastních, speciálních znaků nebo emotikonů není možné a společnost Giftery International Ltd. nemůže být zodpovědná za žádné výsledné vadné produkty.

V případě, že byste chtěli udělat svoji knihu Love Note ještě jedinečnější přidáním vlastní fotografie do knihy, doporučujeme vám při úpravě knihy přidat k tomuto účelu prázdnou stranu.

Obaly personalizovatelných knih Love Note jsou barevné, uvnitř černobílé a k dispozici jsou dvě různé obaly:

Měkká vazba: Měkká, poddajná, matná obálka knihy, elegantní dárek.

Pevná vazba: Prémiová, pevná, lesklá obálka, nadčasová kniha pro opravdu důležité vzpomínky. Kromě toho, že jsou naše knihy v pevné vazbě mimořádně odolné, perfektně fungují jako dekorace.

Barva dárkového balení není zaručena, záleží na aktuální nabídce.

Love Case

Naše obaly na telefony Love Case jsou vyrobeny ze silikonu standardní tloušťky. Upozorňujeme, že samotná pouzdra na telefon Love Case nestačí k zajištění plné ochrany, doporučujeme použít chránič fotoaparátu, skleněnou fólii.

Přesný seznam dostupných obalů naleznete na https://lovenote.cz/lovecase/make/

Love Cards

Rozměr: 148x70mm

Balení: 20 ks děrovaných kupónových karet se zaoblenými rohy

Karty se vkládají do balíčku v pořadí, na každé kartě je jméno dárce a jméno obdarovaného.

Na naší stránce používáme pro úpravu kupónové brožury fixní výchozí fonty (Lexend Deca, Caveat), které nelze upravovat. Kromě znaků české abecedy a emojis nelze použít žádné jiné znaky a společnost Giftery International Ltd. nemůže nést odpovědnost za žádné výsledné vadné produkty.

Nelze nahrát vlastní obrázek nebo fotografii.

Strany personalizovatelných kuponových sešitů Love Cards jsou barevné. Naše Love Cards jsou dodávány ve vkusné, ozdobné dárkové obálce s nálepkou, jejíž barva není garantována a závisí na aktuální nabídce.

Nepřizpůsobitelný produkt

1. Změna doručovací adresy, telefonního čísla

Pokud potřebujete změnit doručovací adresu nebo telefonní číslo, zašlete nám prosím e-mail na adresu info@lovenote.cz s číslem vaší objednávky a adresou nebo telefonním číslem, které chcete změnit. Požadované informace můžeme změnit, dokud vaše objednávka neopustí naše zařízení! Pokud již byla vaše objednávka odeslána, kontaktujte prosím náš kurýrní zákaznický servis a uveďte sledovací číslo.

Na konci procesu objednávání, na stránce pokladny, mají naši zákazníci možnost přidat komentář ke své objednávce. Upozorňujeme, že jakékoli připomínky k tomuto rozhraní jsou vždy informativně adresovány kurýrovi, který doručuje objednávku, a jakékoli jiné požadavky na změny v objednávce nebudou vyřízeny. Pokud byste chtěli upravit objednávku nebo požádat o pozdější termín dodání, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na adrese info@lovenote.cz. Upozorňujeme, že náš zákaznický servis je k dispozici během pracovních dnů od 08:00 do 16:00, Giftery International Ltd. nezaručuje splnění požadavků přijatých v jiném čase a nemůže nést odpovědnost za žádné škody vyplývající z takových požadavků.

GLS Czech Republic

+420 567 771 111

info@gls-czech.com

DHL EXPRESS Czech Republic 840 103 000 (220 300 111)

2. Poškozený/vadný výrobek

2.1. Přijde-li produkt poškozený/vadný, zákazník má právo požádat o vrácení peněz nebo výměnu produktu, nejpozději však do 14 dnů od převzetí produktu. Poškozené produkty jsme schopni vyměnit do 14 dní od objednávky. Po uplynutí této 14denní lhůty nebude společnost Giftery International Ltd. zodpovědná za výměnu poškozených produktů. Kontaktujte prosím náš zákaznický servis na adrese info@lovenote.cz.

Ve všech případech musí e-mail obsahovat číslo objednávky přijaté v potvrzujícím e-mailu nebo e-mailovou adresu použitou při zadávání objednávky. V případě poškozených/vadných produktů mají zákazníci právo na uvedení uspokojivého důvodu reklamace, avšak ve všech případech je třeba přiložit fotografii poškození/vady, jinak nebudeme moci reklamaci uznat a opětovně produkt odeslat nebo vrátit cenu!

Pokud jsou dodané produkty poškozené/chybné z důvodů nezávislých na vůli zákazníka, zákazník má právo zrušit objednávku, nejpozději však do 14 dnů od převzetí produktu.

3. Zrušení objednávky, vrácení zboží, vrácení peněz

3.1. Povinností zákazníka je nás co nejdříve kontaktovat a upozornit nás na jakékoli požadavky na změnu, chyby nebo omyly týkající se objednávky. Pokud tak neučiníte, může vám být zaslána nesprávná objednávka, za kterou nemůžeme nést odpovědnost.

Zrušení objednávky:

Zákazník může odstoupit od smlouvy (nejedná-li se o personalizovaný produkt) do 14 dnů od převzetí produktu bez udání důvodu nebo vypovědět smlouvu bez udání důvodu. Zrušení je třeba oznámit e-mailem na adresu info@lovenote.cz s uvedením čísla objednávky nebo e-mailové adresy použité při zadávání objednávky.

Náklady na vrácení produktu Prodávajícímu nese Kupující. Pokud nejste spokojeni s produkty, které jste obdrželi, kontaktujte naše oddělení služeb zákazníkům prostřednictvím e-mailu na adrese info@lovenote.hu.

Pokud jsou dodané produkty poškozeny/chybné, Kupující má právo stornovat objednávku a požadovat vrácení peněz v plné výši, nejpozději však do 14 dnů od převzetí produktu. Pokud jste obdrželi poškozenou/chybnou objednávku nebo máte-li další dotazy, kontaktujte náš zákaznický servis na adrese info@lovenote.cz.

4. Dodání

Všechna data nebo časy doručení jsou pouze informativní. Vynaložíme maximální úsilí, abychom váš produkt doručili ve stanoveném čase, ale neneseme odpovědnost za žádné ztráty nebo výdaje, které vám mohou vzniknout v důsledku opožděného doručení vaší objednávky.

Ve všech případech je předpokládaný čas doručení uveden na stránce pokladny po výběru variace produktu. Upozorňujeme, že doba přípravy a dodání jednotlivých produktů se může lišit. Pokud jste si objednali více produktů, vyhrazujeme si právo doručit vaši objednávku na části.

Má-li být Objednávka doručena na části, bude každá dodávka považována za samostatnou smlouvu. V den doručení musíte být k dispozici pro převzetí zásilky, protože kurýr se pokusí o opětovné doručení až 2 krát, poté se zásilka vrátí zpět.

5. Ztracený balíček

Pokud se vaše zásilka při přepravě ztratí, samozřejmě vám ji nahradíme a zajistíme, že vaše objednávka dorazí k vám. Pokud si nepřejete, aby byla vaše objednávka znovu odeslána a znovu zabalena, vrátíme vám plnou cenu vaší objednávky. V případě ztráty zásilky kontaktujte náš tým zákaznických služeb na adrese info@lovenote.cz a uveďte číslo objednávky, které jste obdrželi v potvrzovacím e-mailu, nebo e-mailovou adresu, kterou jste použili při zadávání objednávky.

6. Pravna izjava o proizvodu

Vezměte prosím na vědomí, že ačkoli se snažíme naše produkty zobrazovat co nejpřesněji, kvůli změnám rozlišení obrazovky nemůžeme zaručit, že všechny produkty budou během výroby přesně odrážet skutečnou barvu produktu. Pokud máte nějaké dotazy ohledně produktu, kontaktujte nás před nákupem.

6.1 Specifikace našich produktů

Love List Rozměr: 420×594 mm (A2)

Držák na plakát Velikost: 42 cm (délka) Barva: Černá Materiál: dřevo Použití: Volitelné příslušenství k produktu Love List, dvoudílný držák plakátů