Barion Pixel
Love Note Love Cards Love List

Brzy přibudou nové Love List-y!

Love List pravděpodobně už není třeba představovat, protože náš speciální seznamka je velmi oblíbená a pomohla mnoha párům vnést do jejich vztahu romantiku a nového ducha!

Proto jsme se rozhodli, že by byla škoda omezit zážitek z těchto úžasných společných aktivit pouze na páry, a brzy přidáme do naší nabídky 2 nové Love List-y!

100 skvělých aktivit, nyní nejen s partnerem

S hrdostí můžeme konstatovat, že Love List je jedním z nejlepších dárků, které si můžeš pro svého partnera vybrat, protože to není jen pěkný plakát na památku, ale skutečný milostný společník, který je skutečně kreativní, interaktivní a pomáhá rozproudit váš vztah.

Na základě vaší zpětné vazby je však s Love List přece jen jeden problém: není ho dostatek!

Mnozí z vás nás kontaktovali s tím, že po úspěchu s vaší láskou byste rádi zkusili další seznam, třeba i s někým jiným. Samozřejmě vám nasloucháme a na začátku listopadu představujeme 2 nové Love List-y!

👩100 aktivit s tvojí maminkou👩

Asi vás nepřekvapí, že většina z vás by si přála mít seznam věcí, které můžete dělat s maminkou. A my vám rádi vyhovíme!

V našem úplně novém Love List-e pro maminky jsme pro vás připravili 100 aktivit, které budou pro vás obě úžasným zážitkem a pomohou vám odpoutat se od každodenního shonu a znovu sdílet vzácné společné chvíle.

Říká se, že pro matky je největším darem čas, který stráví se svými dětmi… v tomto ohledu je nový Love List dokonalý! Díky tomuto společnému seznamu můžete své mamince darovat skutečně kreativní a srdečný dárek, který vás obohatí o nezapomenutelné vzpomínky a zážitky.

🎥 100 filmů, které si musíte prohlédnout 🎥

Náš další Love List je určen pro milovníky filmů! Tento seznam můžete naplnit každým, kdo miluje dobré filmy a rád prožívá dobrodružství ve světě filmů.

 

V našem Love List-e filmů si můžete vybrat z 10 kategorií podle toho, zda máte chuť na horor, komedii nebo drama. Jedno je jisté, čeká vás zážitek, protože jsme pro vás vybrali 100 fantastických filmů, které by měl vidět každý!

Pokud chceš být mezi prvními, kdo se dozví přesné datum příchodu nových Love List-ů, přihlas se k odběru našeho newsletteru a my ti dáme včas vědět, abys o nic nepřišel!